Recordul lui Araujo Recordul lui Araujo
Recordul lui Araujo
Campioni #UnitiPentruGalati Campioni #UnitiPentruGalati
Campioni #UnitiPentruGalati
Pentru inimile din Cer Pentru inimile din Cer
Pentru inimile din Cer
UNITED, CAMPIOANA ROMÂNIEI! UNITED, CAMPIOANA ROMÂNIEI!
UNITED, CAMPIOANA ROMÂNIEI!
2-1 pentru United. Sperăm! 2-1 pentru United. Sperăm!
2-1 pentru United. Sperăm!
“Așteptăm fanii alături” “Așteptăm fanii alături”
"Așteptăm fanii alături"
“Tigrilor” le place apa “Tigrilor” le place apa
"Tigrilor" le place apa
De la 0-3, batem cu 6-5! De la 0-3, batem cu 6-5!
De la 0-3, batem cu 6-5!
ULTIMUL REZULTAT SI URMATORUL MECI
FUTSAL
United Galați4-3Autobergamo Deva
10 mai | Finala Ligii 1, Meci 4
---
-

Clasament

LocClubMVEIPCT
1CS UNITED GALATI24181555
2Autobergamo Deva24172553
3FK Odorheiu Secuiesc25151946
4CFR Timișoara251201336
5Sportul Ciorăști21631221
6Luceafărul Buzău21611419
7Clujana Cluj-Napoca2121187

Vezi clasament complet

2_-ne-ajută

urmariti-ne (1)-min

Ultimele stiri

PARTENERI

SPONSORI

  • restaurant-pescarus