O bară de neuitat O bară de neuitat
O bară de neuitat
Remiză la Deva Remiză la Deva
Remiză la Deva
Ignat: “Va fi un meci echilibrat” Ignat: “Va fi un meci echilibrat”
Ignat: "Va fi un meci echilibrat"
Urmează derbiul de la Deva Urmează derbiul de la Deva
Urmează derbiul de la Deva
Clujana, prima pradă: 23-1 Clujana, prima pradă: 23-1
Clujana, prima pradă: 23-1
United merge în Grupa 6 United merge în Grupa 6
United merge în Grupa 6
Ieșim din urna UCL la 17.00 Ieșim din urna UCL la 17.00
Ieșim din urna UCL la 17.00
Debutăm pe 5 septembrie Debutăm pe 5 septembrie
Debutăm pe 5 septembrie
ULTIMUL REZULTAT SI URMATORUL MECI
FUTSAL
Autobergamo Deva2-2United Galați
14 septembrie | Liga 1, Etapa 2
United Galați-Sportul Ciorăști
2 octombrie | Liga 1, Etapa 4

Clasament

LocClubMVEIPCT
1CS UNITED GALATI12101131
2Imperial Wet M. Ciuc12101131
3Autobergamo Deva1282226
4FK Odorheiu Secuiesc1260618
5Luceafărul Buzău1240812
6KSE Tg. Secuiesc1220106
7Clujana Cluj-Napoca1200120

Vezi clasament complet

2_-ne-ajută

urmariti-ne (1)-min

Ultimele stiri

PARTENERI

SPONSORI

  • restaurant-pescarus