Calificare fără emoții în sferturi Calificare fără emoții în sferturi
Calificare fără emoții în sferturi
“Tigrii” își recuperează punctele “Tigrii” își recuperează punctele
"Tigrii" își recuperează punctele
Ceahlăul – United, în Cupă Ceahlăul – United, în Cupă
Ceahlăul - United, în Cupă
UCL | O minunată experiență UCL | O minunată experiență
UCL | O minunată experiență
UCL | Final de campanie europeană UCL | Final de campanie europeană
UCL | Final de campanie europeană
UCL | Ziua meciului istoric! UCL | Ziua meciului istoric!
UCL | Ziua meciului istoric!
UCL | Întâlnim un titan al futsalului UCL | Întâlnim un titan al futsalului
UCL | Întâlnim un titan al futsalului
UCL | Antrenament în Kazahstan UCL | Antrenament în Kazahstan
UCL | Antrenament în Kazahstan
ULTIMUL REZULTAT SI URMATORUL MECI
FUTSAL
United Galați16-0Futsal Ceahlăul Piatra Neamț
27 februarie | Odorheiu Secuiesc, Cupa României, Optimi
FK Odorheiu Secuiesc-United Galați
28 februarie, ora 11:00 | Odorheiu Secuiesc, Cupa României, Sferturi

Clasament

LocClubMVEIPCT
1CS UNITED GALATI12101131
2Imperial Wet M. Ciuc12101131
3Autobergamo Deva1282226
4FK Odorheiu Secuiesc1260618
5Luceafărul Buzău1240812
6KSE Tg. Secuiesc1220106
7Clujana Cluj-Napoca1200120

Vezi clasament complet

2_-ne-ajută

urmariti-ne (1)-min

Ultimele stiri

PARTENERI

SPONSORI

  • restaurant-pescarus